График работы

Бородулиха аудандық мәслихат депутаттарының 2019 жылға арналған жеке және заңды тұлғаларды ҚАБЫЛДАУ КЕСТЕСІ

 

Депутаттың

аты-жөні, сайлау округінің нөмірі

Қабылдау орны

Қабылдау күні және

уақыты

Байланыс телефоны

Сергей Николаевич Быков - № 1 Құнарлы сайлау округінің депутаты

Красный Яр ауылы, «Красный Яр» ш/қ кеңсесінде

Әр айдың соңғы бейсенбісі

сағ.10.00-ден

12.00-ге дейін

Жұмыс тел:     4-05-19,

ұялы тел:

87054456845

 

 

 

Песчанка ауылы

«Құнарлы ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ ғимаратында

Әр айдың соңғы бейсенбісі

сағ.14.00-ден

15.00-ге дейін

Буркотово ауылы

«Таврия ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ ғимаратында

Әр айдың соңғы бейсенбісі

сағ.16.00-ден

18.00-ге дейін

Уәлихан Төкенұлы Майжанов - № 2 Новошульба  сайлау округінің депутаты

Новая Шульба ауылы

«Новошульба ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ ғимаратында

Әр айдың соңғы жұмасы

сағ.16.00-ден

18.00-ге дейін

Жұмыс тел:     2-11-38,

ұялы тел:

87059116568

 

 

Уба-Форпост ауылы

мектеп ғимаратында

Әр айдың соңғы жұмасы

сағ.14.00-ден

15.00-ге дейін

Азамат Жұмақанұлы Әубәкіров - № 3 Жерновка сайлау округінің депутаты

Жерновка ауылы

«Жерновка ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ ғимаратында

Әр айдың алғашқы бейсенбісі

сағ.10.00-ден

11.00-ге дейін

Жұмыс тел:     4-44-69,

ұялы тел:

87012029009

 

Михайличенково ауылы

«Андреевка ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ ғимаратында

Әр айдың алғашқы бейсенбісі

сағ.14.30-ден

15.30-ге дейін

Кималидин Сағалбайұлы Әпенов -№ 4 Жезкент сайлау  округінің депутаты

Жезкент кенті

ауылдық клубтың ғимаратында

Әр айдың соңғы сәрсенбісі

сағ.15.00-ден

17.00-ге дейін

Жұмыс тел:     2-61-98,

ұялы тел:

87016414654

 

Валентина Михайловна Ежова - № 5 Жезкент сайлау округінің депутаты

Жезкент кенті

«Жезкент кенттік округі әкімінің аппараты» ММ ғимаратында

Әр айдың соңғы сәрсенбісі

сағ.15.00-ден

17.00-ге дейін

Жұмыс тел:     2-17-02,

ұялы тел:

87771523922

 

Вера Иосифовна Балтабаева - № 6 Андроновка сайлау округінің депутаты

Орловка ауылы

«Орловка бастауыш мектебі» МКМ ғимаратында

Әр айдың соңғы бейсенбісі

сағ.16.00-ден

18.00-ге дейін

Жұмыс тел:     2-75-45,

ұялы тел:

87775791886

 

Жезкент кенті

«№ 2 Жезкент орта мектебі» МКМ ғимаратында

Әр айдың соңғы жұмасы

сағ.15.00-ден

17.00-ге дейін

Сәлімова

Динара Әжіғұмарқызы  -

№ 7 Бақы сайлау округінің депутаты

Ивановка ауылы

«Ивановка орта мектебі» МКМ ғимаратында

 

Әр айдың соңғы жұмасы

сағ.14.00-ден

16.00-ге дейін

Жұмыс тел:     3-55-31,

ұялы тел:

87772893770

«Березовка» санаториясы,

Березовка қ/ш

«Березовка» санаториясы КМҚК әкімшілік корпусында

Әр айдың соңғы сәрсенбісі

сағ.14.00-ден

16.00-ге дейін

 

Коростели ауылы

«Коростели орта мектебі» МКМ ғимаратында

Әр айдың соңғы бейсенбісі

сағ.14.00-ден

15.00-ге дейін

 

Ауыл станциясы

«Ауыл бастауыш мектебі» МКМ ғимаратында

 

Әр айдың соңғы бейсенбісі

сағ.16.00-ден

17.00-ге дейін

Талғат Айтқазыұлы Оразаев -  № 8 Переменовка сайлау округінің депутаты

Бородулиха ауылы

«Бородулиха ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ ғимаратында

Әр айдың соңғы бейсенбісі

сағ.10.00-ден

12.00-ге дейін

Жұмыс тел:     2-13-09,

ұялы тел:

87772306717

 

Переменовка ауылы

«Переменовка ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ ғимаратында

Әр айдың соңғы бейсенбісі

сағ.15.00-ден

17.00-ге дейін

Умуд Муса-оглы Эфендиев - № 9 Бородулиха сайлау округінің депутаты

Бородулиха ауылы

«Бородулиха орталық аудандық аурухана» ШЖҚ КМҚК бас дәрігерінің кабинетінде

Әр айдың соңғы жұмасы

сағ.15.00-ден

17.00-ге дейін

Жұмыс тел:     2-13-63,

ұялы тел:

87051339305

Андроновка ауылы

«Андроновка бастауыш мектебі» МКМ ғимаратында

Әр айдың соңғы бейсенбісі

сағ.14.00-ден

15.00-ге дейін

Виктория Анатольевна Мокроусова -  № 10 Дмитриевка сайлау округінің депутаты

Дмитриевка ауылы

«Дмитриевка ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ ғимаратында

Әр айдың соңғы бейсенбісі

сағ.16.00-ден

18.00-ге дейін

Жұмыс тел:     3-22-83,

ұялы тел:

87075761701

 

Бородулиха ауылы (орманшаруашылығы)

«Семей орманы»  МОТР ММ ғимаратында

Әр айдың соңғы жұмасы

сағ.16.00-ден

18.00-ге дейін

Абайхан Нұрмұхамедұлы       Құрамысов - № 11 Белағаш сайлау округінің депутаты

Белағаш ауылы

«Белағаш ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ ғимаратында

Әр айдың соңғы сәрсенбісі

сағ.10.00-ден

12.00-ге дейін

Ұялы тел:

87052819699

Шелехово ауылы

«Степной ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ ғимаратында

Әр айдың соңғы сәрсенбісі

сағ.14.00-ден

15.00-ге дейін

Айтуған Ғабдулғазизұлы

Кудушев  - № 12 Подборный сайлау округінің депутаты

Новопокровка  ауылы

«Новопокровка ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ ғимаратында

Әр айдың соңғы сәрсенбісі

сағ.14.00-ден

15.00-ге дейін

Ұялы тел:

87777092170

 

 

Камышенка ауылы

«Подборный  ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ ғимаратында

Әр айдың соңғы сәрсенбісі

сағ.16.00-ден

18.00-ге дейін

Юрий Геннадьевич Ковязин - № 13 Новопокровка сайлау округунің депутаты

Новопокровка ауылы

«Новопокровка ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ ғимаратында

Әр айдың соңғы бейсенбісі

сағ.10.00-ден

12.00-ге дейін

Ұялы тел:

87052820005

 

Зубаир ауылы

«Зубаир ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ ғимаратында

Әр айдың соңғы бейсенбісі

сағ.14.00-ден

16.00-ге дейін

Петропавловка ауылы «Петропавловка ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ ғимаратында

Әр айдың соңғы бейсенбісі

сағ.16.00-ден

18.00-ге дейін